دکتر محمد مهدی لطیفی

۲۰۰,۰۰۰ تومان

مشاهده لیست رزرو موقت

عنوان:

مشاور فروش، بازاریابی، و توسعه کسب و کار

معرفی:

دکتر محمد مهدی لطیفی مدرس دانشگاه تهران در دانشکده مدیریت و در دپارتمان مدیریت بازرگانی است. ایشان مدرس دروس مختلف در زمینه های بازاریابی، فروش، و کسب و کار در دانشکده مدیریت بوده و مشاور نهادها و شرکت های متعدد صنعتی و خدماتی در حوزه های مختلف هستند.

سوابق اجرایی:

ایشان به عنوان مدیر بازاریابی در هلدینگ انتخاب، مدیر برندینگ در شرکت ایرانیان اطلس و مدیر بازرگانی در شرکت نودر فعالیت داشته و مشاور سازمان ها و نهادهای متعددی از جمله وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بنیاد علوی، بانک توسعه تعاون، و … در حوزه های بازاریابی، بازرگانی بین الملل، مدیریت فروش، و استراتژی کسب و کار بوده است.

سوابق علمی:

دکتری مدیریت بازرگانی-گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی-گرایش بازاریابی از دانشگاه شهید بهشتی، و کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه شیراز. ایشان نویسنده ی کتاب “تحلیل کسب و کار” انتشارات سمت بوده و ۲۰ مقاله بین المللی با نمایه های معتبر در حوزه های فروش، نوآوری باز، برنامه بازاریابی، آینده نگاری، توانمندسازی، تبلیغات، جایگاه یابی استراتژیک، برنامه ریزی مبتنی بر سناریو، و … به چاپ رسانده اند.

1 دیدگاه برای دکتر محمد مهدی لطیفی

  1. جناب دکتر لطیفی فردی قابل و با تخصص بالا در حوزه بازاریابی و فروش هستند. متشکر از حضور شما در مجموعه ما.

    • تشکر از حسن نظر شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *