درباره ما بیشتر بدانید!

کلینیک کسب و کار با هدف ارائه‌ی خدمات اثربخش کسب و کار به مدیران ارشد، با تکیه بر دانش مدیریت روز دنیا و بهره‌گیری از اساتید مجرب مطرح‌ترین دانشگاه‌ها و کارآفرینان برتر صنایع، در سال ۱۳۸۶ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است.کلینیک کسب و کار افتخار کمک به کسب و کارهای نوپا (استارتاپ‌ها) و شرکت‌های در حال فعالیت و بالغ را در کارنامه‌ی خود دارد و سال‌هاست که از طرق آموزش، مشاوره و اجرای پروژه‌های مدیریتی در دستیابی به اهداف والای شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک کرده است.


کلینیک کسب و کار مکملی برای تحصیلات دانشگاهی

همه ی ما یک روزی دانشجو بودیم و این موضوع را خوب می دانیم که در دانشگاه هیچ وقت نشده تخصص ها ومهارت های مورد نیاز بازارکار را یاد بگیریم ، اگرچه با دروسی که اساتید گرامی به ما آموزش دادند اما باز هم وقتی در محیط کار تخصصی و مهندسی قرار گرفتیم کمبودهای آموزشی رو حس کردیم، این کمبود ها هم به صورت نرم افزاری  بوده و هم به صورت تخصصی.

ما در کلینیک کسب و کار تصمیم گرفتیم تا مکملی باشیم برای تحصیلات دانشگاهی تا در کنار آموزش ها و مهارت هایی که در دانشگاه آموخته اید بتوانید به صورت تخصصی وارد بازار کار شوید تا موقعیت های شغلی مناسب را از دست ندهید.

تخصص ، مهارت و توانایی هایی که معمولاً در بازار کار نیاز دارید و در دانشگاه و مدرسه فرا نگرفته اید را ما در کلینیک کسب و کار به شما آموزش می دهیم و در پایان هر دوره به شما مدرک رسمی اعطا خواهیم کرد، تا با خیال راحت با آموزش هایی که فراگرفته اید بتوانید یک رزومه قوی برای موقعیت های شغلی خود داشته باشید و به ایده آل های کاری خود یک قدم نزدیک تر شوید.

در کلینیک کسب و کار رزومه شما توسط اساتید و هم دوره ای ها برای شرکت های بزرگ به اشتراک گذاشته می شود تا موقعیت های شغلی جذاب به دنبال شما بیایند.

پس با ما همراه باشید.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار